18 Oca 2019

Kış Aylarında Mini Kulüpgiller Ve Mini Kulüp Team …

0 Yorum

​KIŞ AYLARINDA MİNİ KULÜPGİLLER VE MİNİ KULÜP TEAM…
Kış mevsimine girdiğimiz şu zamanlarda Mini Kulüpgiller ve Mini Kulüp Team her zamanki gibi hareketli.
Aralık ayında, Mini Kulüpgiller; çeşit çeşit atölye çalışmaları, tiyatro gösterisi, doğada gezintiler ve gözlemler, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirip yeni yılı coşkulu bir parti ile karşıladılar.

Mini Kulüp Team ise; Aralık ayını “Kurum Kültürü ve Aidiyet” hizmet içi eğitimi ile açıp, Orta Grup anneleri ve babaları ile bir Cuma akşamı çok keyifli sohbetlerle vakit geçirdi. Aralık ayında yine bir Pazar sabahı 2017 mezunlarının aileleri ile birlikte brunchta buluşup hem velilerle hem de çocuklarla hasret giderdi. 22 Aralık Cumartesi gecesi ise tüm ekip Moda Kayıkhane’ de bitirdiğimiz bir yılın kurtlarını dökerken, 27 Aralık Perşembe akşamı da okulda her sene olduğu gibi yeni yıl kutlamasını gerçekleştirip hediyeleşti.

Ocak ayına gelirsek; Ocak ayının ilk yarısında Mini Kulüpgiller; cam atölyesi, sihirbazlık gösterileri, müze gezisi ve kış partisi gerçekleştirdi. İkinci yarısında ise; yaratıcı atölyeler ve sosyal sorumluluk projesi yine onları beklemekte.

Mini Kulüp Team ise; Ocak ayını aylık kurum içi toplantısı ile açıp, 04 Ocak Cuma akşamı Küçük Grup 1 anneleri, 18 Ocak Cuma akşamı da İlkokula Hazırlık Grubu anneleri ile çok keyifli sohbetler eşliğinde akşam yemeği yedi. 13 Ocak Pazar sabahı ise; 2018 mezunlarının aileleri ile birlikte brunchta buluşup hem velilerle hem de çocuklarla hasret giderdi.

[yukarı]
Yazar Hakkında