12 Eyl 2020

35. Dönem Mezuniyeti..!!

0 Yorum

35. DÖNEM MEZUNİYETİ…
Mini Kulüp Çocuk Evi olarak 35. dönem mezuniyet kutlamasını 28.08.2020 Cuma tarihinde Dalyan Club havuz başında, velilerin, çocukların ve okul yönetiminin katıldığı bir organizasyon ile gerçekleştirdik. 1985 yılında kurulan okulumuz bu yıl, 2019-2020 eğitim ve öğretim döneminde 35. dönem mezunlarını verdi.

Ancak bu organizasyon öncesi, çocuklarımız 24 Ağustos 2020 Pazartesi günü mezuniyet fotoğraf çekimi için kamera karşısındaydılar. Organizasyon gecesinden az önce çok keyifli, eğlenceli ve coşkulu bir fotoğraf çekimini daha gerçekleştirmiş olduk.

28 Ağustos 2020 Cuma gecesi yapılan mezuniyet organizasyonunda ise; önce çocuklarımız, ebeveynlerinin yoğun coşku ve heyecanla eşlik ettiği geleneksel kep atma ritüelini gerçekleştirdi. Bol kahkahalı ve keyifli geçen yemekte gündem hep COVİD-19 idi. Okulların açılıp açılmayacağı, açılırsa nasıl bir sistemle ilerleyeceği, çocukların bu durumdan ne kadar etkileneceği ile ilgili gece boyunca konuşuldu. Çocuklarımızla birlikte kesilen mezuniyet pastasıyla ağızlar tatlandıktan sonra; sıra en güzel bölüme, diploma törenine geldi.

Tören için hazırlanan barkovizyon gösterisini seyreden tüm konuklar hem duygulu hem de gururlu anlar yaşadılar. Velilerimizin özenle hazırladıkları hediyeleri kabul eden yönetim ekibi ve öğretmenler birer konuşma yaparak günün anlam ve heyecanına katkıda bulundular. Sonrasında, İlkokula Hazırlık Grubu öğretmenimiz ve tam zamanlı İngilizce Öğretmenimiz Mr. Kitay çocuklarımıza diplomalarını ve schultütelerini vererek bir mezuniyetin daha keyfini ve mutluluğunu yaşadılar.

Hepsinin yolu açık olsun …
Darısı 36. Dönem mezunlarının başına …

[yukarı]
Yazar Hakkında