Op. Dr. Yaşar Nur ERAY

Ben bir hekim olarak değil, öncelikle bir can arkadaşımın hayaline destek olarak başladım işe… Sonra bir de baktım ki o hayalleri ben de kuruyorum ve bu işin bir parçasıyım artık. Çünkü benim de hayalimde kendime ait bir iş kurabilmek vardı ve çocuklar bizim hayallerimizin kesiştiği nokta oldu.

Benim asıl işim çocuk cerrahisi…İşimi çok seviyorum ve en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.Bu çatı altında artık ikinci bir sorumluluğum daha var, bir hekim titizliği ile ortağımla birlikte size ve çocuklarınıza gerçek bir yuva sağlamak.

Yenidoğan döneminde tamamen annesine ve yakın çevresine bağımlı olarak büyüyen çocuklarımızın sosyalleşme sürecinde çocuk yuvalarının katkılarını hepimiz biliyoruz.

Çocuk evimizde, evinizde çocuğunuza gösterdiğiniz özen ile her an onların yanıbaşında olurken, aynı zamanda onları eğlendirerek hayatı öğretmek bizim misyonumuz olacak. Çocuklarınızın bizimle olduğu dönemde sizlerle yaşadığı rahatlığı aratmayacağız,onlar evlerine daima neşe içinde dönecekler ve büyüyüp bizden ayrıldıklarında çocuk evimizi ikinci evleri olarak hatırlayacaklar.Bu bizim mutluluk ve gurur kaynağımız olacak, aynı zamanda daha güzel şeyleri hepbirlikte başarmak için bizleri yeni arayışlara itecek, daima yeniliklere açık ve yaratıcı olacağız, sizlerin fikirlerini de alarak yeni ufuklara yelken açacağız.

“EVET, BİZİM OKULUMUZ DİĞER OKULLARA GÖRE ÇOK FARKLI OLACAK.” BU FARKI HEP BİRLİKTE YAŞAMAK İÇİN, SİZİ VE ÇOCUKLARIMIZI BEKLİYORUZ, KAPIMIZ HER ZAMAN VE HER KOŞULDA SİZLERE AÇIK OLACAKTIR.

ÇOK GÜZEL ŞEYLERİ HEP BİRLİKTE YAPMAK VE PAYLAŞMAK DİLEĞİYLE, SEVGİYLE KALIN !……

Op.Dr. YAŞAR NUR ERAY